انواع کد تخفیف شگفت انگیز و رایگان مقداد آی تی

100 %
تخفیف
0 تومان
600,000 تومان
0 خرید
بدون محدودیت در تـعـداد خـریــد

30,000 تومان تخفیف

کد تخفیف مقداد آی تی، 30 هزار تومان تخفیف کیبورد و ماوس

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید کیبورد و ماوس بی سیم مسترتک مدل MK۸۱۰۰، از فروشگاه مقداد آی تی، 30 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد. برای ورود به سایت و مشاهده کالا، کافیست روی گزینه "ورود به مقداد آی تی" کلیک نمایید.

مهلت استفاده: 10 اردیبهشت

 

کد تخفیف مقداد آی تی، 200 هزار تومان تخفیف پردازنده اینتل

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید پردازنده تری اینتل مدل آی تری ۴۱۳۰ با فرکانس ۳.۴ گیگاهرتز، از فروشگاه مقداد آی تی، 200 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد. برای ورود به سایت و مشاهده کالا، کافیست روی گزینه "ورود به مقداد آی تی" کلیک نمایید.

مهلت استفاده: 10 اردیبهشت

 

کد تخفیف مقداد آی تی، 600 هزار تومان تخفیف کارت گرافیک

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید کارت گرافیک ام اس آی مدل Radeon RX ۵۷۰۰ XT GAMING X با حافظه ۸ گیگابایت، از فروشگاه مقداد آی تی، 600 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد. رای ورود به سایت و مشاهده کالا، کافیست روی گزینه "ورود به مقداد آی تی" کلیک نمایید.

مهلت استفاده: 10 اردیبهشت

 

کد تخفیف مقداد آی تی، 20 هزار تومان تخفیف ماوس

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید ماوس بی‌سیم مایکروسافت مدل بلوتوث موبایل ۳۶۰۰، از فروشگاه مقداد آی تی، 20 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد. برای ورود به سایت و مشاهده کالا، کافیست روی گزینه "خرید" کلیک نمایید.
مهلت استفاده: 10 اردیبهشت

 

کد تخفیف مقداد آی تی، 100 هزار تومان تخفیف ماوس گیمینگ ریزر

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید ماوس مخصوص بازی ریزر مدل Basilisk، از فروشگاه مقداد آی تی، 100 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد. برای ورود به سایت و مشاهده کالا، کافیست روی گزینه "خرید" کلیک نمایید.

مهلت استفاده: 10 اردیبهشت

 

کد تخفیف مقداد آی تی، 40 هزار تومان تخفیف رم لپتاپ

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید رم لپ تاپ DDR۴ کینگستون ۸ گیگابایت با فرکانس ۲۴۰۰ مگاهرتز، از فروشگاه مقداد آی تی، 40 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد. برای ورود به سایت و مشاهده کالا، کافیست روی گزینه "خرید" کلیک نمایید.

مهلت استفاده: 10 اردیبهشت

 

کد تخفیف مقداد آی تی، 200 هزار تومان تخفیف ویدئو پروژکتور

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید ویدئو پروژکتور بنکیو مدل MX۵۳۵، از فروشگاه مقداد آی تی، 200 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد. برای ورود به سایت و مشاهده کالا، کافیست روی گزینه "خرید" کلیک نمایید.

مهلت استفاده: 10 اردیبهشت

 

کد تخفیف مقداد آی تی، 100 هزار تومان تخفیف حافظه SSD

مهلت استفاده:10 اردیبهشت

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید حافظه اس اس دی سامسونگ مدل ۹۷۰ اوو پلاس با ظرفیت ۵۰۰ گیگابایت، از فروشگاه مقداد آی تی، 100 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد.

کد تخفیف مقداد آی تی، 500 هزار تومان تخفیف لپتاپ

مهلت استفاده:10 اردیبهشت

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید لپ تاپ ایسر مدل Nitro ۵ AN۵۱۵-۵۱ با پردازنده i۷ و صفحه نمایش فول اچ دی، از فروشگاه مقداد آی تی، 500 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد.

کد تخفیف مقداد آی تی، 1 میلیون تومان تخفیف رم کامپیوتر

مهلت استفاده:10 اردیبهشت

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید رم دوکاناله جی اسکیل مدل ریپ جاوز وی با حافظه ۳۲ گیگابایت و فرکانس ۳۰۰۰ مگاهرتز، از فروشگاه مقداد آی تی، یک میلیون تومان تخفیف دریافت خواهید کرد.

توجه: 

دقت نمایید در انتهای خرید حتما روی گزینه چاپ فاکتور کلیک کنید. و کد مندرج در بخش کد اختصاصی را در سایت مقداد آی تی وارد نمایید.

 

 

 

 

شرایط استفاده
امکان استفاده از لـحـظـه خـریـد
ارائه پرینت الزامی نیست، فقط کد تخفیف را همراه داشته باشید.
نظرات
0 دیدگاه
تخفیفتو!
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید