کدهای تخفیف بیمه دات کام

100 %
تخفیف
0 تومان
5,000,000 تومان
3 خرید
نحوه استفاده

کد تخفیف بیمه دات کام، 45 هزار تومان تخفیف بیمه بدنه

با استفاده از این کد تخفیف رایگان برای خرید بیمه بدنه خودرو از بیمه دات کام 45 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد. استفاده از این کد برای کاربران بدون محدودیت است. برای استفاده روی گزینه "کپی و خرید" کلیک نمایید.

مهلت استفاده : 31 خرداد


کد تخفیف بیمه دات کام، 5% تخفیف بیمه درمان تکمیلی

مهلت استفاده:31 خرداد

با استفاده از این کد تخفیف رایگان برای خرید بیمه درمان تکمیلی بیمه سامان از بیمه دات کام، 5% تخفیف دریافت خواهید کرد. استفاده از این کد برای کاربران بدون محدودیت است. لازم به ذکر است که این تخفیف تنها برای خرید نقدی قابل استفاده است.

کد تخفیف بیمه دات کام، 3% تخفیف بیمه شخص ثالث

مهلت استفاده:31 خرداد

با استفاده از این کد تخفیف رایگان برای خرید بیمه شخص ثالث خودرو از بیمه دات کام 3% تخفیف دریافت خواهید کرد. استفاده از این کد برای کاربران بدون محدودیت است. لازم به ذکر است که این تخفیف تنها برای خرید نقدی قابل استفاده است.

کد تخفیف بیمه دات کام، 50 هزار تومان تخفیف بیمه پاسارگاد

مهلت استفاده:31 اردیبهشت

با استفاده از این کد تخفیف رایگان برای خرید بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه از بیمه پاسارگاد از بیمه دات کام، 50 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد.

کد تخفیف بیمه دات کام، 40 هزار تومان تخفیف بیمه ایران

مهلت استفاده:31 اردیبهشت

با استفاده از این کد تخفیف رایگان برای خرید بیمه شخص ثالث بیمه ایران از بیمه دات کام، 40 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد.

توجه: 

دقت نمایید در انتهای خرید حتما روی گزینه چاپ فاکتور کلیک کنید. و کد مندرج در بخش کد اختصاصی را در سایت بیمه دات کام وارد نمایید.

شرایط استفاده
ارائه پرینت الزامی نیست، فقط کد تخفیف را همراه داشته باشید.
نظرات
0 دیدگاه
تخفیفتو!
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید
تخفیف های مرتبط "کدهای تخفیف بیمه دات کام"