تخفیف های شگفت انگیز دیجی کالا تا آخر خرداد

100 %
تخفیف
0 تومان
30,000 تومان
3 خرید
عنوان ویژگی فقط برای اولین خرید

راهنمای کد تخفیف 10 درصدی سوپر مارکت

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید اول از سوپرمارکت دیجیکالا 10% تخفیف تا سقف 30 هزار تومان دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است که این تخفیف برای خریدهای بیشتر از 100 هزار تومان قابل استفاده است. برای ورود به سایت دیجیکالا روی گزینه "ورود به دیجی کالا" کلیک نمایید.

مهلت استفاده: 20 اردیبهشت

 

راهنمای کد تخفیف 25 درصدی خرید کتاب

در فروشگاه دیجیکالا برای خرید انواع کتاب، تا 25% تخفیف در نظر گرفته شده است. برای استفاده و خرید  نیازی به وارد کردن کد ندارید.
مهلت استفاده: 15 اردیبهشت

 

راهنمای کد تخفیف 25000 تومانی

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید اول از فروشگاه دیجیکالا، 25 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است که این تخفیف برای خریدهای بیشتر از 100 هزار تومان قابل استفاده است. برای ورود به سایت دیجیکالا روی گزینه "ورود به دیجی کالا" کلیک نمایید.

مهلت استفاده: 31 اردیبهشت

 

راهنمای کد تخفیف دیجی کالا، 10% تخفیف لوازم جانبی خودرو

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید لوازم جانبی خودرو از دیجیکالا 10% تخفیف تا سقف 20 هزار تومان دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است که این تخفیف برای خریدهای بیشتر از 100 هزار تومان قابل استفاده است. همچنین این کوپن برای هر کاربر یک بار قابل استفاده است. برای ورود به سایت دیجیکالا روی گزینه "ورود به دیجی کالا" کلیک نمایید.

مهلت استفاده: 20 اردیبهشت

 

راهنمای کد تخفیف دیجی کالا، 10% تخفیف کتاب، لوازم التحریر و هنر

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید کتاب، لوازم التحریر و لوازم هنری از دیجیکالا 10% تخفیف تا سقف 20 هزار تومان دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است که این تخفیف برای خریدهای بیشتر از 100 هزار تومان قابل استفاده است. همچنین این کوپن برای هر کاربر یک بار قابل استفاده است. برای ورود به سایت دیجیکالا روی گزینه "ورود به دیجی کالا" کلیک نمایید

مهلت استفاده: 20 اردیبهشت

 

تخفیف کتاب در دیجی کالا

در فروشگاه دیجیکالا برای خرید انواع کتاب، تا 25% تخفیف در نظر گرفته شده است. برای استفاده و خرید کافی است روی گزینه "خرید" کلیک نمایید و نیازی به وارد کردن کد ندارید.

مهلت استفاده: 15 اردیبهشت

توجه: 

دقت نمایید در انتهای خرید حتما روی گزینه چاپ فاکتور کلیک کنید. و کد مندرج در بخش کد اختصاصی را در سایت دیجی کالا وارد نمایید.

شرایط استفاده
ارائه پرینت الزامی نیست، فقط کد تخفیف را همراه داشته باشید.
توضیحات تکمیلی تخفیف های رایگان و شگفت انگیز دیجی کالا تا آخر خرداد

توضیحات تکمیلی

نظرات
0 دیدگاه
تخفیفتو!
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید
تخفیف های مرتبط "تخفیف های رایگان و شگفت انگیز دیجی کالا تا آخر خرداد"
برچسب های مرتبط