بازیابی کلمه عبور

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت تخفیفتو! را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. بدهی است عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند1:
افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند.

تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.
صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند به بخش عضویت مراجعه کرده و روی لینک “بازیابی کلمه عبور” کلید کند و سایر مراحل را برای اخذ کلمه عبور جدید طی کند.
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
عضویت در سایت تخفیفتو! تا ابد رایگان است.
به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و تخفیفتو! هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.
هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در تخفیفتو! می باشد.

بند2

کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و تخفیفتو! مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

بند 3

افراد بالای 18 سال تمام حق عضویت و انجام معامله (خرید) را در تخفیفتو! دارند.

عضویت برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر بوده و معتبر و تخفیفتو! هر زمان که صلاح بداند نسبت به درخواست اجازه نامه کتبی فوق اقدام می کند. افراد زیر 15سال، امکان عضویت در تخفیفتو! را ندارند.
رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و تخفیتو! هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

بند 4

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.

بند 5

ارسال رسید کالا و خدمات (کوپن تخفیفتو!) بلافاصله و با انجام اولین خرید صورت می گیرد،به جز در مواردی که استفاده از تخفیف نیازمند حداقل افراد خریدار باشد (این مورد باید در شرایط تخفیف قید شده باشد) در صورت به حدنصاب نرسیدن تعداد خریداران در زمان تعیین شده در این موارد، قرارداد بین کاربر عضو و تخفیفتو! فسخ و شرکت وجوه واریزی را به‌صورت اعتباری برای کاربر عضو برای خریدهای آینده در حساب مجازی ویژه‌ای که برای هر عضو تعیین شده است، نگهداری می‌کند.

چنانچه کاربر عضو قصد استرداد وجوه را داشته باشد، به شرط اعلام شماره شبای خود به تخفیتو!، ظرف مدت حداکثر 48 ساعت اداری وجوه به حساب مشارالیه واریز می‌شود. همچنین به وجوه مذکور از زمان واریز وجه به حساب های تخفبفتو تا زمانی که وجوه در نزد تخفیفتو! باشد، هیچگونه سودی تعلق نمی‌گیرد.

بند 6

رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، تخفیفتو در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

بند 7

نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به تخفیفتو ارائه داده است. بنابراین تخفیفتو در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت و پذیرنده یا تامین کننده می تواند از ارایه خدمات یا محصولات به مشتری خودداری کند.

بند 8

به منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

سایت این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های خود را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.
بند 9

تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط سایت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

بند 10

چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.

بند 11

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد

سایر شرایط:

با ارسال رسید کالا و خدمات، کاربر عضو باید در مدت زمان تعیین شده به‌صورت حضوری (و یا در حالت خاص به‌صورتی که در هنگام فروش به اطلاع وی رسیده است) به مراجع و مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه و از آن رسید استفاده نماید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز برای کاربر ارسال شود، هزینه‌های مربوطه به‌طور کلی بر عهده تخفیفتو نیست.

چنانچه مراکز فروش کالا و خدمات (تامین‌کننده) به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات خودداری کنند، تخفیفتو مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین‌کننده کالا و یا خدمات است.

با این که تخفیفتو تمام سعی خود را در جهت ارایه بهترین خدمات و محصولات به اعضای خود می کند اما هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالای فروخته شده ندارد.

در صورتی که مهلت تعیین‌شده برای استفاده از کوپن کالا و خدمات به اتمام رسد و مشتری در طول این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننماید،تخفیفتو! مسئولیتی در قبال عدم مراجعه مشتری نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.

پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

تخفیفتو اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
الف- مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا و یا خدمات طبق قانون.
ب- هویت تامین‌کننده نام تجاری و نشانی وی که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.
ج- تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
د- مدت زمان اعتبار پیشنهاد ارائه شده
ه- حداقل افرادی که باید پیشنهاد روز را خریداری کنند تا تعداد خریداران به حداقل افراد موردنظر برسد.

ثبت نام در سایت تخفیفتو! به منزله قبول و تایید شرایط اعلام شده از سوی کاربر می باشد.