زیبا و سرزنده باش به خاطر خودت

خرید عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی خوب و مرغوب از دغدغه های همیشگی خانم ها و آقایان است. مخصوصا وقتی سنمان از 30 می گذرد و بیشتر یادمان می افتد که مراقب سلامت پوست و مو و نشانه های جوانی مان باشیم نسبت به لوازم آرایشی بهداشتی که مصرف می کنیم حساس تر می شویم. فروشگاه های معتبر و به نام تنها در مراکز خرید خاص یا محله های ویژه ای شعبه دارند و برای مراجعه به یک فروشگاه معتبر گاهی مجبوریم چند ساعت وقت بگذاریم. اما وجود یک فروشگاه اینترنتی که با برندهای متنوع و معتبر کار کند و خدمات و ضمانت های مورد نظر را هم به ما ارائه کند بهترین جایگزین برای وقت هایی است که لوازم آرایشی بهداشتی نیاز داریم و وقت و حوصله خرید رفتن نداریم. دیگر لازم نیست یک هفته فوم شست و شوی صورت نداشته باشیم یا سه ماه کرم دور چشم بزنیم و وقتی تمام شد دیگر فرصت نکنیم دوباره بخریم. علاوه بر آن وقتی ببینیم می توانیم همواره از تخفیف های ویژه استفاده کنیم خب حتما به سراغ همین فروشگاه اینترنتی می رویم.

خانومی اولین و جامع ترین فروشگاه اینترنتی تخصصی آرایشی بهداشتی و عطر است که با بهره گیری از پرسنل کارآزموده، جوان و با نشاط فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است.

خانومی در قسمت درباره مای سایت نوشته:

ما بر این باوریم که هر زنی، باید به خاطر خودش و بیش از هر چیز به خاطر خودش، از سلامتی و زیبایی وجود خود مراقبت کند، خود را همان‌گونه که هست دوست بدارد و سرزنده و با نشاط باشد.

خانومی نمایندگی رسمی بیش از 250 برند آرایشی بهداشتی و مراقبتی را داراست و تمامی محصولات را بدون واسطه، مستقیماً از تولید کننده اصلی و یا وارد کننده رسمی برند دریافت نموده و عرضه می نماید، به این ترتیب اصالت کالا، قیمت و تاریخ انقضای درست محصول با اطمینان توسط خانومی تضمین می شود. خانومی با تنوعی بالغ بر 20 هزار کالای آرایشی بهداشتی امکان انتخاب بهترین محصولات از مجموعه کاملی از برترین برندهای ایرانی و بین المللی فراهم آورده است و با ارائه تصویر و توضیحات تخصصی و دقیق درباره هر کالا، ثبت نظرات کاربران و امکان بازگشت کالا، انتخاب را برای مشتری آسان نموده است و روزانه محصولات در بسته بندی های جذاب و زیبا در زمان درخواست شده، برای مشتریان سراسر کشور ارسال می شود. ما در تمامی قدم های انتخاب درست کالا و خرید تا اطمینان از صحت کالای دریافت شده و کسب رضایت مشتری، در کنار شما هستیم و امور مشتریان خانومی همواره آماده پاسخگویی و رفع مشکلات همراهان خود است.

ما خانومی را با شناختی که خودمان داشتیم و ادعاهای خودش به شما معرفی کردیم اما حتما دانستن تجربه های شما درباره خرید از این فروشگاه اینترنتی و انتقادات و پیشنهاداتتان هم به ما و هم به این فروشگاه اینترنتی کمک زیادی خواهد کرد. پس حتما نظراتتان را برای ما بفرستید.